سامسونگ درحال توسعه نسخه ۵G‌ و اقتصادی گلکسی A71 است

در شرایط فعلی تولیدکنندگان بیشتری گوشی‌های هوشمند با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌ی ۵G به بازار عرضه می‌کنند. اکثر شرکت‌هایی که روی دستگاه‌های با قابلیت اتصال به اینترنت نسل پنجم کار می‌کنند، درصدد هستند تا محصولی با قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه به بازار عرضه کنند.

به‌نظر می‌رسد سامسونگ یکی از اولین شرکت‌هایی است که در این مسیر گام برمی‌دارد. براساس اعلام برخی منابع داخلی، احتمالا در آینده‌ی نزدیک شاهد معرفی گوشی هوشمند گلکسی A71 سامسونگ با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌ی ۵G خواهیم بود که از قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای بهره خواهد برد.

5G

مقاله‌های مرتبط:

شماره‌ی مدل فاش‌شده‌ی دستگاه مذکور، این خبر را تأیید می‌‌کند. دستگاهی با شماره‌ی مدل SM-A716B در وب‌سایت دیده شده است که نشان می‌دهد باید منتظر نسخه‌ی چینی گوشی هوشمند جدید کر‌ه‌ای‌ها باشیم. طبیعی است که سامسونگ روی عرضه‌ی دستگاه‌های با قابلیت اتصال به شبکه‌ی ۵G با قیمت مناسب و اقتصادی سرمایه‌گذاری کند. احتمالا نسخه‌ی جهانی این دستگاه با شماره‌ی مدل SM-A7160 نیز به‌زودی معرفی و به بازار عرضه می‌شود.

به‌نظر می‌رسد گوشی هوشمند میان‌رده‌ی جدید با تراشه‌ی اکسینوس ۹۸۰ و قابلیت اتصال به شبکه‌ی ۵G و همچنین پشتیبانی از شبکه‌ی استاندارد Wi-Fi 6 به بازار عرضه شود.