وب‌سایت‌های ضروری در زمان اختلال اینترنت بین‌الملل یا تحریم

پس از اختلال شدید اینترنت و عدم دسترسی به وب‌سایت‌های خارجی و موتورهای جستجو، بسیاری از کاربران زومیت با مشکلات گسترده‌ای در زمینه‌ی رفع نیاز‌های خود روبرو شدند. جستجوی موردی ساده در اینترنت تا مسیریابی و انجام خرید‌های اینترنتی، تنها بخشی از کاربرد‌های روزانه‌ی کاربران است که در حال حاضر دچار چالش شده است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم فهرستی از سرویس و وب‌سایت‌های ضروری داخلی تهیه کنیم که ممکن است در شرایط فعلی پاسخگوی نیاز برخی کاربران باشد.

در نظر داشته باشید که فهرست زیر تنها برای رفع نیازهای ضروری تهیه شده است و انتشار آن به‌هیچ وجه به معنای توصیه‌‌ی زومیت برای جایگزینی سرویس‌های دلخواه کاربران با نمونه‌های دیگر نیست. از شما همراهان گرامی زومیت صمیمانه درخواست می‌کنیم که با در نظر گرفتن محدودیت‌های به‌وجود آمده، ما را یاری کنند و با مشارکت در بخش نظرات این مطلب، وب‌سایت‌های مفید دیگری را که احتمالا از قلم افتاده است به دوستانمان، معرفی کنیم.

امیدواریم که هرچه زودتر اختلال به‌وجود آمده در شبکه، رفع شود تا تمامی کاربران از بهترین سرویس مطابق با نیاز‌های خود بدون هرگونه محدودیتی بهره ببرند.


موتور جستجو

نامنشانی
موتور جستجوی ایرانی یوزyooz.ir
موتور جستجوی پارسی جوparsijoo.ir

بانک‌ها


خبرگزاری‌ها


مسیریاب و نقشه


دانلود و به‌روزرسانی اپلیکیشن


تاکسی اینترنتی


تماشای آنلاین فیلم


موسیقی آنلاین و پادکست


ادارات، وزارتخانه‌ها و خدمات دولتی


خرید اینترنتی


سفارش غذا


پیامرسان


کتابخوان


تخفیف


خرید بلیط و گردشگری


خدمات بانکی و پولی


ایمیل


دیکشنری


ورزشی


آپلود فایل


نیازمندی‌ها


دانشگاه‌ها

مجددا لازم به ذکر است که این مطلب صرفا به معنای توصیه‌ی زومیت به استفاده‌ و جایگزینی سرویس‌های داخلی برای کاربران نیست و برای رفع نیاز‌های کاربران در شرایط خاص تهیه شده است.

این مطلب با مشارکت شما عزیزان، به‌روز‌رسانی می‌شود.