گوگل در ویدئویی قابلیت Ambient Mode گوگل اسیستنت را شرح داد

مقاله‌های مرتبط:

قابلیت Ambient Mode با نام «گوگل اسیستنت فعال اندروید»، حالت جدیدی از گوگل اسیستنت است که برای انتخاب دستگاه‌های مجهز به اندروید ۸ و جدیدتر در نظر گرفته‌ شده است.

امروز گوگل ویدئویی منتشر کرده و کمی بیشتر درباره‌ی Ambient Mode توضیح داده است. آرویند چاندرابابو (Arvind Chandrababu)، مدیر محصول گوگل اسیستنت، توضیح می‌دهد هدف این حالت چیست و بعضی از ویژگی‌های آن را این‌چنین توضیح می‌دهد:

هدف نهایی دستیار فعال این است که به شما کمک کند کارها را سریع‌تر انجام دهید و نیازهای خود را پیش‌بینی کنید و کارهای خود را با سریع‌تر و آسان‌تر انجام دهید. به‌جز نشان‌دادن رویدادهای آینده و اطلاعات مربوط به وضعیت آب‌وهوایی، به دستگاه‌های هوشمند دسترسی سریع دارید و می‌توانید روی گوشی اسلایدی از تصاویر سفارشی‌شده مانند صفحه‌ی Nest/google Home را نمایش دهید.

قابلیت Ambient Mode در سیستم‌عامل اندروید یکپارچه‌ شده است. همین موضوع نشان می‌دهد ممکن است این حالت را در بسیاری از دستگاه‌های تولیدکنندگان گوشی مشاهده کنیم. این ویدئو جزئیات خاصی درباره‌ی اعمال مشخصی ارائه نمی‌کند که با Ambient Mode می‌توانید انجام دهید. ناگفته نماند این قابلیت دو هفته‌ی دیگر برای دستگاه‌های نوکیا و شیائومی منتشر می‌شود.